EVI žemos temperatūros pilno inverterio šilumos siurblys 15KW R32 ERP A+++

3,200.00

Oras–vanduo šilumos siurbliai – tai įrenginiai, gaminantys šilumą iš aplinkos oro, todėl šioje šildymo sistemoje itin svarbų vaidmenį atlieka oro temperatūra: kuo mažesnis lauko oro ir pastato vidaus oro temperatūrų skirtumas, tuo efektyviau veikia sistema. Šilumos siurblių oras–vanduo veikimo principas pagrįstas šilumos perkėlimu: aušinamas lauko oras, o šio proceso metu gautas produktas – šiluma – yra per šilumokaitį perduodama specialiam skysčiui – šaltnešiui (freonui) – kuris naudojamas šildyti pastato vidaus orą arba vandenį.

Oras–vanduo šilumos siurbliai dažniausiai įrengiami ten, kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių, taip pat juos renkasi žmonės, kurie nori sutaupyti, nes šis šildymo būdas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, o sistemos įrengimui nereikia itin didelių investicijų.

Šildymo sistemos oras–vanduo privalumai: šilumos siurblį nesudėtinga integruoti į bet kurią kitą namuose jau esančią šildymo arba karšto vandens ruošimo sistemą; tai ekologiška šildymo sistema, nėra apsinuodijimo tikimybės, nes freonas yra visiškai nekenksmingas; jai nereikalinga didelė nuolatinė priežiūra, todėl namus galite palikti ir ilgesniam laikui ir kt.

4 domisi šia preke
Paskubėkite liko tik 1 vnt.
Numatomas pristatymas:
22 - 24 liepos, 2024
5000
EVI žemos temperatūros pilno inverterio šilumos siurblys 15KW R32 ERP A+++

EVI žemos temperatūros pilno inverterio šilumos siurblys 15KW R32 ERP A+++

3,200.00

Aprašymas

Inverteriniai šilumos siurbliai
1. Maks. COP: 5,76/5,78
2. Maitinimas: 220V~240V/50Hz/1ph arba 380V~420V/50Hz/3ph
3. Veikimo temperatūra: -30 ℃ ~ 45 ℃
4. Maks. Šildymo galia: 15KW
5. Maks. Aušinimo galia: 13,7KW
6. Daugiafunkcinės funkcijos: karštas vanduo / šildymas / vėsinimas / karštas vanduo + vėsinimas / karštas vanduo + šildymas

1. 5 colių spalvingas jutiklinis ekranas
5 colių spalvingas jutiklinis ekranas leidžia lengvai valdyti temperatūrą ir nustatyti sistemos režimus. Naudodama modernią ir aiškią sąsają, ji gali greitai patikrinti klaidų kodus ir įsitikinti, kad galėsite keisti arba programuoti kambario temperatūrą bet kuriuo metu ir bet kur.
2. -30 °C EVI Žemos temperatūros veikimas
Šie EVI žemos temperatūros nuolatinės srovės inverteriniai šilumos siurbliai yra specialiai sukurti šalto klimato vietoms. SPRSUN pačių sukurta valdiklių serija sujungia ekologišką R32 šaltnešį ir inverterio EVI technologiją, kad būtų gaminamas 60°C karštas vanduo ir stabilus namo šildymas net esant -30°C žemai temperatūrai. Pritaikius Panasonic rotacinį kompresorių, EVI inverteriniai šilumos siurbliai žymiai pagerina nepakankamo šildymo efektyvumo esant žemai temperatūrai problemą.
3. Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas vienu spustelėjimu
Jei yra būtinas programinės įrangos atnaujinimas, sistema jus informuos, kad galėtumėte atnaujinti valdiklio programinę įrangą vienu spustelėjimu bet kada ir bet kur, kol jis prisijungs prie interneto. Atnaujinimas gali užtrukti kelias minutes, priklausomai nuo interneto ryšio greičio.

Daugiau info : +37069911221 Rimas