Grom 30 P2 TALKOCHLORITO PLYT APDAILA 1010/40/50

1,943.00
8 domisi šia preke
Numatomas pristatymas:
26 - 28 balandžio, 2024
grom-30-p2-kirpich-tal-kohlorit-1010-40-50-2474
Grom 30 P2 TALKOCHLORITO PLYT APDAILA 1010/40/50

Grom 30 P2 TALKOCHLORITO PLYT APDAILA 1010/40/50

1,943.00

Description

Talkohloritas yra labiausiai paplits ir plaiausiai inomas akmuo, naudojamas krosnims iškloti ir gar piri apdailai. Gamybos vieta – Karelija. Plokšts naudojamos tik iš apatini horizont, kuri akmens kokyb yra padidinta.

„Klasikins“ formos avangardins krosnels apmušalas suteikia visas reikalingas funkcijas:

  • padidina pirties krosnies šilumin gali, papildydama šilum kaupiani mas iki 300 kg;
  • reguliuoja temperatr garinje dl tikslaus konvekcijos valdymo. Ant apkalos dur yra sukamoji sklend, kurios padt keiiant galima tiksliai reguliuoti karšto oro konvekcinio srauto intensyvum;
  • palaiko gaut drgms lyg, neleidia patalpai perkaisti;
  • upildo garin šiluma iš šilto natralaus akmens, udarant kiet šilumin šildym iš ketaus krosnies;
  • utikrina apsaug nuo termini nudegim, net ir maksimaliai kaitinant iki 180C, dl lto natralaus akmens šilumos laidumo danga yra saugi monms;
  • dekoratyvi išvaizda.

Turdama unikal gamtos sukurt rašt, kiekviena apkala turi unikali išvaizd, puikiai tinka js garins pirties interjerui. Akmens gamini patikimum utikrina grieiausia akmens karjeruose išgaunam aliav kontrol. Apdorojant akmen, atliekami keli papildomi ršiavimai pagal akmens kokyb ir rašt, dangoms gaminti naudojamos tik kokybiškos plokšts, priderintos prie 1 gatavo produkto gamybos spalvos ir rašto. „Avangard“ krosnies pamušalo konstrukcija yra ypa patvari ir patikima, netraukiant alos stipriai kaitinant.

Kubo forma ir atskir atram nebuvimas apatinje pakopoje utikrina stabilum ant podiumo, o tvirtos aliuminio lydinio tvirtinimo detals neleidia plokštms išsiskirti. Apkalos persidengimas yra pagamintas iš 2 plokši, kad kamino išleidimo anga bt tarp plokši ir leist atlikti montavim su jau sumontuotu dmtraukiu be papildomo išmontavimo. Vandens tiekimo upildo kakleliai, esantys palei dangos kraštus, dekoruoti akmens spaustukais, kurie gali bti pagaminti cilindro arba aštuonkampio formos pagal js pasirinkim.

0
0