Išparduota

Alkoholio refraktometras 80%

45.00

Refraktometras 80% BRIX skirtas vandens ir alkoholio tirpalo stiprumui matuoti. Tai mažas optinis įtaisas, pagrįstas spindulio lūžimu. Šviesos spindulys, einantis per skirtingo tankio skysčius, lūžta skirtingais kampais. Šis lūžio rodiklis yra proporcingas skysčio, esančio ant refraktometro stiklo, cukraus kiekiui. Remiantis šiuo rodikliu, nustatomas alkoholio procentas gėrime. Refraktometras 80% BRIX bus idealus kompanionas vyndariams ir visiems, gaminantiems naminius alkoholinius gėrimus. Matavimo skalė yra 0-80%.

8 domisi šia preke
Neturime.
22953
Alkoholio refraktometras 80%

Alkoholio refraktometras 80%

45.00

Description

Naudojimo instrukcijos

1. Kad būtų patogu naudotis, visada nukreipkite priekinį kampą į šviesą.
2. Tada prietaisas turi būti sukalibruotas. Tam mes naudojame distiliuotą vandenį. Lašiname kelis lašus jo ant prizmės, uždengiame specialiu stiklu, kad vanduo tolygiai pasiskirstytų paviršiuje. Peržiūrėję okuliarą, pasukite jį, kad sureguliuotumėte vaizdo ryškumą. Tada atsuktuvu pasukite varžtą, esantį šalia stiklo. Sukite tol, kol mėlynos ir baltos spalvos paviršius bus lygiai lygus nuliui. Tada kalibravimas baigtas.
3. Pats stiprumo nustatymo procesas yra panašus į kalibravimo procedūrą. Nuvalykite stiklą minkštu skudurėliu iš rinkinio, tada užtepkite ant jo tiriamąjį skystį. Skystį spaudžiame stikline taip, kad jis pasiskirstytų per visą paviršių, ir žiūrime pro okuliarą. Prietaiso rodmenims nustatyti naudojame šviesaus ir tamsaus skysčio kraštą.
4. Baigę visus darbus, nuvalykite prietaiso paviršių minkšta šluoste ar kita šluoste, kuri nepaliks įbrėžimų.

 

0
0