GALANDIMO RINKINYS TSPROF BLITZ PRO | TSPROF

380.00

TSPROF Blitz Pro yra profesionali kompaktiško peilių galąstuvo versija. Blitz Pro yra nepakeičiamas asistentas galąsti daugumą peilių, nuo mažiausių sulankstomų peilių iki didelių virtuvinių. Bendras įrenginio dydis: 13x12x12cm, o svoris tik 1,5 kg. Lengva pasiimti su savimi į draugišką išvyką į gamtą, patogu laikyti namuose.
„Blitz Pro“ turi „Flip-n-Sharp“ pasukimo mechanizmą, leidžiantį pagaląsti peilį nenuimant jo nuo spaustukų. Unikali įrenginio savybė yra V.C. kampinis rinkinys. „Blitz“ kampas nustatomas dėl peilio judėjimo virtualaus centro atžvilgiu. Tai suteikia papildomo komforto galandimo metu ir sumažina abrazyvo poveikį pjovimo briaunoms.
Blitz Pro dėklas turi juodą anoduotą apdailą, pagamintą pagal tarptautinį Qualanod standartą. Anodavimas suteikia galąstukui stilingą išvaizdą, sustiprina aliuminio struktūrą ir padidina atsparumą korozijai.
„Blitz Pro“ turi kieto frezavimo aliuminio spaustukus, kurie yra pagaminti iš didelio stiprumo orlaivių klasės aliuminio su juodai anoduota apdaila. Gnybtai juda per visą rėmo ilgį vienu judesiu ir leidžia kuo tiksliau išdėstyti peilį. Dėl monolitinės gnybtų konstrukcijos jie padidino atsparumą abrazyvo spaudimui ir taip užtikrina kampų pastovumą visuose darbo etapuose, nuo lupimo iki apdailos. Skirtingos geometrijos ašmenų spaustukai nereikalauja kalibravimo ir reguliavimo. Jais galima pagaląsti virtuvinius, sulankstomus, medžioklinius, kelių įrankių peilius, kurių užpakalio storis iki 4,5 mm. Rėmo ilgis 105 mm, leidžia pagaląsti peilį, kurio ašmenų ilgis iki 280 mm. Gnybtai reguliuojami 2,5 mm L formos raktu.
Išskirtinis „Blitz Pro“ versijos bruožas – vyrių mazgas, kurio neriboja korpuso dydis. 360 kampu pasukama jungtis suteikia visišką laisvę galandant. Galandimo kampų diapazonas su 360 jungtimi padidintas iki 70° (35° kiekvienoje pusėje). Tai žymiai išplečia galąstų peilių asortimentą. Abrazyvinis kreiptuvas montuojamas vyrių komplekte tik su 0,02 mm tarpu. Tylus gido veikimas suteikia naują komforto lygį dirbant.
Abrazyvinis laikiklio strypas pagamintas iš plieno, o laikiklio atramos, mova ir ribotuvas pagaminti iš aliuminio su juodu anodavimu. Strypas leidžia pritvirtinti abrazyvus ant ruošinių iki 150 mm ilgio.

8 domisi šia preke
Liko 3
Numatomas pristatymas:
29 lapkričio - 01 gruodžio, 2023
25497
GALANDIMO RINKINYS TSPROF BLITZ PRO | TSPROF

GALANDIMO RINKINYS TSPROF BLITZ PRO | TSPROF

380.00

Description

Į komplektą įeina:
Dėklas TSPROF Blitz Pro
Deimantinės plokštės, 5 vnt (ypač grubus, šiurkštus, vidutinis, smulkus, labai smulkus)
L formos raktas 1,5 mm spaustukams
L formos raktas spaustukams 2 mm
L formos raktas 2,5 mm spaustukams.

0
0