Išparduota

NANO PROTECH lubrikantas ginklams

10.00

Prieš naudojimą VISADA purtykite skardinę, purkškite 20-30 cm atstumu. Užtepus paviršių, nano danga per 10 minučių tvirtinama, jei reikia, nuvalykite agento perteklių (apsauginė danga liks apdoroto paviršiaus mikrokrekiuose). Palaukite 24 valandas, kad apsauga būtų maksimali.

Atsargumo priemonės Nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose ir ne aukštesnėje kaip + 50 ° С temperatūroje. Nelaikykite ir nepurkškite šalia atviros liepsnos ar karštų daiktų ir prietaisų, kurie yra maitinami. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neatidarykite ir nedeginkite, net po naudojimo. Naudokite patalpose su gera ventiliacija. Venkite patekimo į akis. Patekus į veidą, nuplaukite vandeniu. Po naudojimo ar galiojimo pabaigos balioną išmeskite kaip su buitinėmis atliekomis.

8 domisi šia preke
Neturime.
6418
NANO PROTECH lubrikantas ginklams

NANO PROTECH lubrikantas ginklams

10.00

Description

Kompozicijoje esančios nanodalelės giliai įsiskverbia į apdorojamo paviršiaus struktūrą, efektyviai išstumia anglies nuosėdas ir prisideda prie oksido ir korozijos pašalinimo. Fiksuodami jie lygina metalinį paviršių mikro lygiu, kaip ir remonto ir restauravimo junginiai, ir sukuria sluoksnį, kuris visam laikui sumažina trintį ir susidėvėjimą. Saugo nuo užšalimo iki -80C. Nekenksmingas metalams, gumai ir dažams.

 

0
0