Nefritas – natūralus, rieduliai 10 kg.

70.00

Nefritas yra brangakmenis. Gamtoje jis randamas skirtingomis spalvomis. Nefritas yra labai vertinamas Azijoje, ypač Kinijoje. Jis turi aristokratišką išvaizdą. Vienas garsiausių nefrito „egzempliorių“ pasaulyje tarp lankytinų vietų yra Budos statula Kinijoje.
Nefrito granulės šlifuojamos natūralioje aplinkoje, pačioje gamtoje. Šis akmuo yra išgaunamas iš upių dugno kalnuotuose nefrito telkinių regionuose.
Nefritas yra gydomasis akmuo, turintis teigiamą poveikį visam žmogaus organizmui. Daugelis žmonių jį naudoja kaip amuletus ir kerus nuo piktos akies. Nefrito akmuo visada bus lygus liesti ir pakankamai šiltas. Šis akmuo gali padidinti potenciją, padidinti atsparumą stresui, nuo nemigos.
Nefritas yra patvariausias iš esamų uolienų, naudojamų kaip pirties akmenys. Lengvai toleruoja aukštą temperatūrą ir staigius pokyčius, netrupa, netrūkinėja ir nesideformuoja net po šimtų veikimo ciklų. Be to, nefritas yra vienas iš karščiui imliausių akmenų, dėl kurio aukšta temperatūra garinėje išsilaikys kur kas ilgiau. Jis gali įkaisti net ant atviros ugnies. Akmuo turi estetinę išvaizdą ir gali tapti tikra krosnelės puošmena.

 

8 domisi šia preke
Numatomas pristatymas:
24 - 26 birželio, 2024
23345
Nefritas - natūralus, rieduliai 10 kg.

Nefritas – natūralus, rieduliai 10 kg.

70.00

Atsiliepimai

Remiantis 0 atsiliepimų

Kol kas atsiliepimų nėra.