Šalavijų lapų ekstraktas su eukaliptų eteriniu aliejumi, bičių medumi ir joduota druska

6.50

Šalavijas – vienas iš dažniausiai vartojamų ritualinių augalų. Jis džiugina ne tik savo grožiu, bet ir kaitinantis ant pirties plautų. Šalavijas gali pasižymėti antiseptiniu, dezinfekuojančiu poveikiu, skatinti žaizdų gijimą, vartojamas ritualinėms pirties procedūroms.

PAGAMINTA LIETUVOJE

4 domisi šia preke
Paskubėkite liko tik 2 vnt.
Numatomas pristatymas:
22 - 24 liepos, 2024
6930
Šalavijų lapų ekstraktas su eukaliptų eteriniu aliejumi, bičių medumi ir joduota druska

Šalavijų lapų ekstraktas su eukaliptų eteriniu aliejumi, bičių medumi ir joduota druska

6.50

Aprašymas

NAUDOJIMAS PIRTYJE:
Inde vantoms mirkyti sumaišykite apie 4 litrus karšto vandens ir 45-50 ml ekstrakto. Dalį ekstrakto įpilkite į atskirą indą ir iš jo po truputi pilkite ant įkaitusių akmenų. Galima karščiui atsparų indą su ekstraktu padėti ant įkaitusių akmenų, kad būtų pastoviai juntamas malonus aromatas. Mišinyje išmirkytomis vantomis masažuokite kūną, vanokitės.

NAUDOJIMAS VONIOJE:
45-50 ml ekstrakto supilkite į vandenį, kuriame maudysitės.

NAUDIJIMAS RANKŲ IR KOJŲ VONELĖSE:
Pasiruoškite vonelėms vandenį, kurio geriausia temperatūra 38 ℃. Į vandenį pilkite 45-50 ml ekstrakto (gerai pavartant buteliuką). Rankas merkite iki pat žasto vidurio ir palaikykite 10-15 minučių. Baigiant procedūrą, rankas reikia aplieti šaltu vandeniu. Rankas grūdina kontrastinės vonelės. Rankos panardinamos paeiliui į šiltą vandenį. Kojoms pasiruoškite karštą vandenį ir įpilkite 45-50 ml ekstrakto. Patogiai sėdint ir atsipalaidavus, kojos 20 minučių įmerkiamos į karšto vandens vonelę su ekstraktu. Vandeniui kiek ataušus, pripilama karšto vandens. Toks kojų šildymas tinka, kai žmogus labai sušalęs arba persišaldęs. Po šios procedūros kojos nušluostomos. Vėsios vonelės grūdina kojas, mažina venų išsiplėtimą, minkština sukietėjusių ir sutrūkinėjusių pėdų odą.

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI:
Skirta tik išoriniam naudojimui. Nepatartina vieną ekstraktą su tuo pačiu eteriniu aliejumi naudoti ilgą laiką. Nenaudoti neskiesto ekstrakto tiesiai ant odos, taip pat jo tiesiogiai nepilti ant įkaitusių akmenų. Saugotis, kad neskiestas ekstraktas nepatektų į akis. Patekus – akis plauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų. Prieš naudojant augalinius ekstraktus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą: 2-3 lašais ekstrakto patepti dilbio odą. Jei po kurio laiko oda paraus ar ims niežėti, šio ekstrakto nenaudokite.

Nėščioms moterims bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų žmonėms dėl ekstrakto naudojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.
Prieš vartojimą ekstraktą būtina gerai sumaišyti, pavartant buteliuką.