Išparduota

Šaltas cinkas ELCON 1kg

20.00

“Elcon Zintech” kompozicija, skirta šaltai galvanizacijai, naudojama norint veiksmingai apsaugoti juoduosius metalus. “Elcon Zintech”  naudojama kaip nepriklausoma danga, taip pat kaip antikorozinis gruntas įvairioms dekoratyvinems ir apsauginems  dangoms išgauti.

Panaudojant 2-iejų tipų cinką ( sferinis ir plokštelinis)  apsauginėms dangoms gaminti , “Elcon Zintech” turi neginčijamų pranašumų prieš gruntus, kurie yra užpildyti tik cinko dulkėmis.

Barjerinis poveikis

Barjerinis poveikis atsiranda dėl plokštelinio cinko, kuris sudaro tankią dangos struktūrą. Dėl šio poveikio neįvyksta cinko “nuotėkis”  dangoje,  druskų rūko kameroje  bei “baltos korozijos” formavimuisi dangos paviršiuje , atmosferos poveikio metu.

“Baltos korozijos” nebuvimas

“Elcon Zintech” gaunamo  paviršiaus “baltos korozijos” nebuvimas leidžia naudoti medžiagą, nesudarant viršutinių sluoksnių, t. Y. gauname tokio tipo dangą: grunto-emalio. Tuo tarpu gruntavimo medžiagos, kurių pagrindą sudaro tik cinko dulkės, būtinai turi būti dengiamos viršutiniais sluoksniais.

Grunto tankis

Grunto tankis is 2-ieju cinko rušiu yra 1,7 g / cm3; grunto tankis tik su cinko dulkėmis yra 2,4-2,5 g / cm3. Dėl grunto tankio skirtumo: grunto iš 2- ieju rušiu cinko suvartojimas  yra daug mažesnis nei grunto tik su cinko dulkėmis.

Aukšta protektorinė apsauga

Grunto padengimai “Elcon Zintech” iš 2-cinko komponentų (80-90 mikronų) pasižymi aukšta protektorine apsauga: išlaikyti druskos rūko kamerą per 1440 valandų be jokio korozijos požymių pjūvyje ir ant paviršiaus.

Sferinis + plokštelinis cinkas

Naudojant kartu sferinį ir plokštelinį cinką, dangoms suteikiamos optimalios fizikinės-mechaninių ir puikaus sukibimo savybės (grunte esančios sferinės cinko dalelės priduoda dangoms kietuma,o  plokštelines cinko dalelės – elastingumą).

Išeiga 120-160 g/m2

3 domisi šia preke
Neturime.
4085
Šaltas cinkas ELCON 1kg

Šaltas cinkas ELCON 1kg

20.00
0
0