Pirties krosnelė Uslada Kerama

1,250.00

Uslada Kerama malkomis kūrenama pirties krosnelė. Plieninė krosnelė išklota šamotu, o iš išorės – akmens masės lamelėmis. Uslada Kerama –  atnaujintas stilingas dizainas su padidintu patikimumu. Krosnelė skirta 8 – 20 kubinių metrų garinės pirties tūriui.

4 domisi šia preke
Numatomas pristatymas:
04 - 06 kovo, 2024
N/A
Pirties krosnelė Uslada Kerama

Pirties krosnelė Uslada Kerama

1,250.00

Description

Šamotas – itin efektyvi ugniai atspari medžiaga, skirta naudoti tiesioginiame sąlytyje su atvira ugnimi, esant temperatūrai iki 1800 laipsnių C. Šamoto sluoksnis akumuliuoja šilumą ir ją tolygiai paskirsto visame tūryje.
Akmens masės plytelės – viena praktiškiausių ir estetiškiausių apdailos medžiagų. Vienas iš svarbiausių akmens masės plytelių privalumų – išskirtinis kietumas ir padidintas stiprumas. Keramikinės plytelės gali atlaikyti temperatūrą nuo -50 iki 600 °C. Tai reiškia, kad lamelės nenukentės nei nuo aukštos temperatūros, nei nuo staigaus temperatūros kritimo iki minuso. Paviršius nebijo ploviklių ir drėgmės poveikio.
Apdaila yra ne tik stilingas dizainas, bet ir funkcionalumas. Jis veikia kaip konvekcinė sistema ir stabdo galingą infraraudonąją spinduliuotę iš krosnies korpuso, paskirstydama šilumą į pirtį.
Išskirtinis Kerama bruožas yra kontroliuojamas konvekcinis šilumos perdavimas. Tokio reguliavimo buvimas užtikrina pagreitintą pirties garų šildymą ir režimų pasirinkimą.
Verta paminėti, kad ši krosnelė buvo sukurta pagal populiarų modelį Uslada 20. Krosnelė turi uždarą modulinę kamerą, kuri iš visų pusių šildoma liepsnomis. Jei reikia, ją galima nuimti apžiūrai arba pakeisti. Montuojant, viršutinę krosnelės dalį galima pasukti 360 laipsnių kampu, kas neabejotinai bus patogu montuojant kaminą. Be uždaros kameros, krosnyje yra atvira kamera, iš kurio taip pat galite generuoti garą.

0
0